دسته بندی کالاها

راهنمای خرید از 6کالا

انتخاب محصول

ابتدا بر اساس مقدار بودجه ای که دارید و تعداد اقساط دلخواهتان، قدرت خریدتان را مشخص کنید. سپس وارد فروشگاه شوید و براساس قدرت خرید، بازه قیمتی که میخواهید خرید کنید را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در هر رنج قیمت بهترین گوشی های تلفن همراه از لحاظ کیفیت، مشخصات فنی و به روز بودن، کارشناسی شده و مورد تایید 6کالا است. اگر شما محصول دیگری مد نظرتان است و در فروشگاه وجود ندارد با کارشناسان فروش 6کالا تماس بگیرید تا برایتان فراهم کنیم.

انتخاب روش خرید

پس از انتخاب محصول مورد نظرتان، میتوانید پرداخت نقدی یا اقساطی داشته باشید.

خرید نقدی

برای انجام خرید نقدی کافیست روی دکمه خرید نقدی کلیک کرده و پس از ثبت نام یا ورود به حساب کاربری، سفارش خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

خرید اقساطی

در هنگام خرید اقساطی دقت داشته باشید که مبلغی به قیمت نقدی محصول اضاف نمیشود و کارمزد ماهانه اقساط 5 درصد می باشد که در جدول شرایط خرید اقساطی این مبالغ برای هر محصول مشخص شده است. پس از انتخاب محصول بر روی دکمه خرید اقساطی کلیک کنید. با وارد کردن شماره تماس و کد ملی در سایت ثبت نام کنید تا محصول به سبد خرید شما اضافه شود. سپس منتظر باشید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.
پس از تماس، مدارک لازمه را در سایت بارگذاری کرده یا از طریق محیط های مجازی برای کارشناسان ما ارسال نمایید. مدارک شما در مدت کوتاهی بررسی و در صورت تایید استعلام، با شما برای مراجعه حضوری به دفتر 6کالا جهت عقد قرارداد و تحویل کالا تماس گرفته می شود.

سوالات متداول

چه مقدار طلا برای ضمانت نیاز است؟

میزان طلای ارائه شده باید به اندازه قیمت کامل کالا انتخابی باشد.

بله، با توجه به مدل گوشی این تفاوت قیمت از 5 تا 10 درصد متغییر است.

پیش فرض فروشگاه نسبت به کارمزد ماهیانه 60 درصد می‌باشد. این درصد می‌تواند با توجه کارمزد ماهیانه تغییر کند

کارت ملی فرد متقاضی و ضامن، طلا یا چک صیادی برای ضمانت و چک صیادی به ازای تعداد اقساط

بله، در فروشگاه 6کالا با ارسال مدارک مورد نیاز می‌توانید از تمامی نقاط کشور کالای مورد نظر خود را بصورت اقساط خرید کنید

پیش فرض فروشگاه نسبت به پیش پرداخت ماهیانه 5 درصد می‌باشد. این درصد میتواند با توجه پیش پرداخت تغییر کند
faq-banner